Mody do The Sims 4 Right Traits Remade In CAS
Traits Remade In CAS logo

Traits Remade In CAS

Przerobiono ponad 50 cech sklepu/nagród w CAS.


Zavantazhennya 176K zavantazhageni
Zobacz 0 widoki
Zbudowany Zbudowany 1 rok do tyłu

Projektanci mody

Chingyu awatar

Chingyu

Inwentaryzacja mody

🎮 Przeróbka Cech w CAS


Traits Remade In CAS to mod, który przeprojektowuje ponad 50 cech dostępnych w sklepie / nagrodach gry, dostępnych teraz w CAS. Jest to podobne do ATICAS, ale zdecydowałem się zachować tylko te, które mają rzeczywisty wpływ na rozgrywkę, aby uczynić je bardziej znaczącymi jako cechy CAS.


Każda cecha ma własne animacje CAS, funkcje rozgrywki, wpływy na wartości charakteru i reputację dodaną do NPC. Dostępne dla wieku dziecka i starszych. Można go używać z moimi Genetycznymi Nagrodami, w których Simowie z cechami z tego pakietu mogą mieć potomstwo z wersją nagrody.  • 👑 Kompatybilne ze wszystkimi moimi modami

  • 👑 Kompatybilne ze wszystkimi cechami cc stworzonymi przeze mnie i innych twórców


Mod nie edytuje żadnych strojów cech gry ani strojów cech dla kompatybilności. Edycja strojów gry dla większych funkcji rozgrywki jest zminimalizowana.


🕹 Lista przerobionych cech

Moje niestandardowe cechy dają Ci wiele więcej cech osobowości do wyboru. Moje niewidoczne cechy i w sklepie, aby odkryć więcej cech podstawowych gier i pakietów i umieścić je w sklepie z nagrodami do wyboru.


Moje Genetyczne Nagrody to mod, który pozwala przekazać nagrody zadowolenia z sklepu od rodzica do potomstwa / zgodnie z osobowością rodzica (w tym Przeróbka w CAS) / aby przypisać nagrody losowo. Możesz wybrać, które podejście (podejścia) preferujesz.


Wszystkie informacje Chingyu, które potrzebujesz:  • 👁u200d🗨 Master-post dla WSZYSTKICH moich modów

  • 👁u200d🗨 Dowiedz się, jak zainstalować mod i często zadawane pytania

Pobierz Traits Remade In CAS

Nazwa pliku Wersja Sims
Pobierz Traits Remade In CAS undefined
chingyu_TraitsRemadeInCAS_V1.4.zip