Mody do The Sims 4 Right Realistic Swimming
Realistic Swimming logo

Realistic Swimming

Ten mod dodaje umiejętność pływania, możliwość utonięcia i lekcje pływania.


Zavantazhennya 208K zavantazhageni
Zobacz 0 widoki
Zbudowany Zbudowany 1 rok do tyłu

Projektanci mody

ilkavelle awatar

ilkavelle

Inwentaryzacja mody

Realistyczne Pływanie🏊‍♂️ Mod "Realistic Swimming" dodaje nową umiejętność - pływanie, zupełnie oddzielną od fitness. Teraz, jeśli Twój Sim nie potrafi pływać lub ma niski poziom (0-2 poziom umiejętności pływania), mogą łatwo utonąć, jeśli spędzisz zbyt dużo czasu w wodzie! To dotyczy również pływania w oceanie, jeśli posiadasz dodatek Island Living, więc na początku nie idź zbyt daleko.Ważne!

🐞 Istnieje znany błąg, który nie jestem w stanie naprawić, nadal nie wiem, jak go usunąć. Dzieje się tak, gdy Sim używa drabiny z oceanu (Island Living) - buff "Risk of drowning" pozostaje na zawsze z Simem. Nie powoduje to śmierci po wyjściu z wody, ale po prostu nie znika (nawet z kodami, co jest bardzo dziwne). Zdarza się to tylko wtedy, gdy Sim używa drabiny.👍 Wszystko wraca do normy po ponownym załadowaniu gry (wystarczy zapisać i przejść do głównego menu, a następnie ponownie załadować grę).🏊‍♀️ Jak bezpiecznie nauczyć się pływać? Możesz zacząć regularne lekcje lub wziąć indywidualną lekcję (dostępną na telefonie w kategorii Praca). Jeśli inny Sim ma 5lvl umiejętności pływania, może nauczyć innego pływać (wszystko, dzieci i dorośli).🏅 Każdy poziom odblokowuje pewne aktywności (które wcześniej były zawsze dostępne).Ciekawostka!

🚫 Żaden NPC ani Sim, który jest poza aktualnie grana gospodarstwem domowym, nie powinien być w stanie utonąć! Przeprowadziłem testy i teraz te Simy są bezpieczne.

Zrzuty ekranu dotyczące mody

Zrzut ekranu Realistic Swimming #1273