Mody do The Sims 4 Right Hudson Bathroom
Hudson Bathroom logo

Hudson Bathroom

Kolekcja 31 nowych przedmiotów

Kategorie moda


Zavantazhennya 141K zavantazhageni
Zobacz 0 widoki
Zbudowany Zbudowany 1 rok do tyłu

Projektanci mody

peacemaker_ic awatar

peacemaker_ic

Inwentaryzacja mody

Hudson Bathroom Mod - Unikalne ulepszenie do Twojej gry!


Nasz mod Hudson Bathroom odmieni Twoje doświadczenia z grą. Charakteryzuje się przede wszystkim oryginalnym stylem, który nawiązuje do industrialnej estetyki. Metal jest tu głównym bohaterem, a nowatorskie rozwiązania, takie jak oddzielony prysznic, dodają uroku.  • 32 unikalne przedmioty: Mod oferuje 32 nowe przedmioty, które wprowadzą do Twojej gry świeżość i oryginalność. Wszystko, co potrzebujesz do stworzenia idealnej łazienki w stylu industrialnym.

  • Praktyczne rozwiązania: Pysznic jest podzielony na montowane na ścianie elementy i 3 części do połączenia w otoczenie. Pamiętaj, że ze względu na ograniczone możliwości shaderów, nie będą one idealnie doświetlać.

  • Zgodność z grą: Mod jest zgodny z podstawową wersją gry. Pamiętaj, aby używać ekranów, mając na uwadze ślad prysznica.

  • Aktualizacje: Regularnie aktualizujemy nasz mod, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenia. Ostatnia aktualizacja to 21/12/2020.


Wyszukaj nasz mod wpisując w wyszukiwarkę słowo kluczowe Hudson i ciesz się nowymi możliwościami, jakie on Ci zapewni. 🚿🛁🔧

Zrzuty ekranu dotyczące mody

Zrzut ekranu Hudson Bathroom #1887
Zrzut ekranu Hudson Bathroom #1888
Zrzut ekranu Hudson Bathroom #1889
Zrzut ekranu Hudson Bathroom #1890
Zrzut ekranu Hudson Bathroom #1891

Pobierz Hudson Bathroom

Nazwa pliku Wersja Sims
Pobierz Hudson Bathroom undefined
PC-TS4-HudsonBathroom.zip