Mody do The Sims 4 Right FAYUN Part 2
FAYUN Part 2 logo

FAYUN Part 2

Kolekcja do salonu i jadalni inspirowana Azją


Zavantazhennya 181K zavantazhageni
Zobacz 0 widoki
Zbudowany Zbudowany 1 rok do tyłu

Projektanci mody

felixandresims awatar

felixandresims

Inwentaryzacja mody

Mod FAYUN Part 2 - Przegląd🎉 Witamy w przeglądzie FAYUN Part 2! Ten mod zawiera 23 elementy do Twojego salonu i jadalni! 🍽️Przytulne miejsca do siedzenia:

💖 Zacznijmy od zestawu elementów, które zdobyły moje serce - kanapy i fotel stworzone przez Vincenta van Duysena dla Zara Home. To współczesna wersja tradycyjnych kanap pokrytych lnem, które idealnie komponują się z tradycyjnymi chińskimi przedmiotami.Stoliki Slate:

🥰 Dwa stoliki wykonane z wirtualnej łupek lub gipsu to idealne uzupełnienie Twojego domu, dodając do niego naturalny, surowy składnik. Znajdziesz tu wersję stolika kawowego i końcowego.Więcej dynastii Ming:

🏮 Stworzyłem dwa stoły do jadalni, konsolę, półkę, krzesło do jadalni i stołek (dostępny również jako wersja stołowa), inspirowane moją książką o dynastii Ming.Oświetlenie:

💡 Odtworzyłem piękne kandelabry z chińskiego domu herbaty, które mają coś z buddyzmu. Dodatkowo stworzyłem tradycyjne światło podłogowe i wiszące dla wszystkich trzech wysokości ścian.Clutter:

🖼️ Po raz pierwszy stworzyłem całkowicie od podstaw rzeźbę, małego chińskiego lwa siedzącego na szczycie kadzidła. Stworzyłem również wazon z lilią i physalis na jesień oraz talerz z mandarynkami.


Zrzuty ekranu dotyczące mody

Zrzut ekranu FAYUN Part 2 #1478
Zrzut ekranu FAYUN Part 2 #1479

Pobierz FAYUN Part 2

Nazwa pliku Wersja Sims
Pobierz FAYUN Part 2 undefined
Felixandre FAYUN Part2.zip