Mody do The Sims 4 Right The One With All The Romance
The One With All The Romance logo

The One With All The Romance

Romance Interactions Mod

Kategorie moda


Zavantazhennya 347K zavantazhageni
Zobacz 0 widoki
Zbudowany Zbudowany 1 rok do tyłu

Projektanci mody

katie_mods awatar

katie_mods

Inwentaryzacja mody

🎮 Prezentujemy mod o nazwie The One With All The Romance, który dodaje do gry mnóstwo romantycznych interakcji dla par. Dzięki niemu twoi Simowie mogą wyrażać swoje uczucia, mówić o motylkach w brzuchu i wiele więcej! 💞
  • 🔮 Get To Know: Rozpoczynaj ciekawe rozmowy, np. "Co lubisz robić dla zabawy?", "Jaka byłaby twoja wymarzona randka?", "Opowiedz mi o sobie" itd.

  • 😘 Wybierz, jakie komplementy lub teksty na podryw chcesz użyć podczas flirtu.

  • 💬 Omawiaj ważne momenty w związku, takie jak wspólne przeprowadzki, pierwsze wyznania miłości, rodzenie dzieci, spotkania z rodzicami itp.

  • 🗣 Discuss Relationship: Prowadź zdrowe dyskusje na temat tego, czego brakuje w związku. Te interakcje wzmocnią związek, a nie osłabią go.

  • 😡 Masz dość miłych rozmów? Poróżnij się! Wybierz spośród różnych kłótni, które mogą negatywnie wpłynąć na wasz związek.

  • 💔 Zbyt dużo kłótni? Może to czas na zerwanie. Różne powody rozstań wywołają różne reakcje.👫 Czy masz dwoje Simów, którzy się nienawidzą, ale naprawdę są sobą zainteresowani? Ten mod dodaje interakcje, które wyglądają jak walka, ale tak naprawdę to tylko zakamuflowany flirt. Przyjaciele, którzy zaczynają odczuwać iskrę, również znajdą tu coś dla siebie. Pamiętaj, nie wszystkie interakcje będą dostępne dla wszystkich Simów. Dostępność niektórych z nich zależy od relacji między twoimi Simami. 💕

Zrzuty ekranu dotyczące mody

Zrzut ekranu The One With All The Romance #679
Zrzut ekranu The One With All The Romance #680

Pobierz The One With All The Romance