Mody do The Sims 4 Right The Coastal Collection - Part Two
The Coastal Collection - Part Two logo

The Coastal Collection - Part Two

Zestaw zewnętrzny Coastal


Zavantazhennya 115K zavantazhageni
Zobacz 0 widoki
Zbudowany Zbudowany 1 rok do tyłu

Projektanci mody

HeyHarrie awatar

HeyHarrie

Inwentaryzacja mody

Kolekcja Nadmorska - Część Druga


🏖️ Z wielką radością prezentujemy drugą odsłonę Kolekcji Nadmorskiej! Ta część skupia się na nadmorskim otoczeniu. Zdecydowaliśmy poświęcić cały dodatkowy miesiąc, aby dodać wszystkie elementy, które chcieliśmy uwzględnić w pierwszej części...Nie udało mi się do końca zrealizować tego celu, ale jestem bardzo blisko! Największą atrakcją tego miesiąca była dla mnie budowa domku do zabawy. Zajęło mi to 5 dni od początku do końca, ale byłem tak zadowolony z końcowego efektu, że warto było włożyć w to cały ten wysiłek.
  • 🏡 Domek do zabawy

  • 🔥 Ognisko

  • 🏖️ Piaskownica

  • 🪑 Meble ogrodoweW tej części znajdują się głównie przedmioty związane z aktywnościami dla waszych maluchów, dzieci i niemowląt. Piaskownica działa jak dywan i można ją umieścić gdziekolwiek chcesz. Piasek można namalować na terenie, aby dodać funkcjonalność prawdziwej piaskownicy. Domek do zabawy wymaga Dream Home Decorator, ponieważ działa tak jak namiot do zabawy, który został wprowadzony w tym pakiecie. Ostatecznie, Ognisko wymaga Outdoor Retreat do pełnej funkcjonalności.


Elementy Kolekcji Nadmorskiej:
Łuk weselny, Wiadro i Łopatka, Płot Chippendale (1 kafelek, 2 kafelki, słup i balustrada schodowa), Płot z kratki (2 kafelki i słup), Brama z kratki, Kolumna Funkcjonalna, Wykończenie zewnętrzne (środek, wewnętrzny róg, zewnętrzny róg, lewe i prawe zakończenia), Ognisko, Fontanna, Domek do zabawy, Piaskownica (Duża i Mała), Tapeta z gontu, Tapeta z elewacji, Meble ogrodowe (kanapa, dwuosobowa kanapa i fotel), Stolik kawowy na zewnątrz, Stolik boczny na zewnątrz.


Większość przedmiotów można znaleźć szukając COASTAL w katalogu BB.


Zrzuty ekranu dotyczące mody

Zrzut ekranu The Coastal Collection - Part Two #335
Zrzut ekranu The Coastal Collection - Part Two #336

Pobierz The Coastal Collection - Part Two

Nazwa pliku Wersja Sims
Pobierz The Coastal Collection - Part Two undefined
HARRIE_Coastal_Part_Two_MERGED.zip