Mody do The Sims 4 Right Delicious Kitchen CC Pack
Delicious Kitchen CC Pack logo

Delicious Kitchen CC Pack

Zbuduj kuchnię marzeń swojego sima dzięki najbardziej wszechstronnemu zestawowi kuchennemu we współpracy z Deligracy!

Kategorie moda


Zavantazhennya 282K zavantazhageni
Zobacz 0 widoki
Zbudowany Zbudowany 1 rok do tyłu

Projektanci mody

littledica awatar

littledica

Inwentaryzacja mody

Pakiet Delicious Kitchen CC


🍽️ Delicious Kitchen CC Pack to unikalny zestaw, który doda do Twojej gry nową jakość. Został stworzony z dbałością o każdy szczegół, co sprawia, że każdy element jest wyjątkowy i niepowtarzalny. 🎨 Paleta kolorów jest inspirowana pastelowymi i wiosennymi kolorami, ale znajdziesz tu również nowoczesne i eleganckie szarości.Co znajduje się w pakiecie?

  • 🧊 Lodówka H&B Cuisine Series: Ta niesamowita, szeroka lodówka jest w pełni ulepszona i umożliwia umieszczenie obiektów typu pocztówka na jej lewych drzwiach. Zestaw zawiera magnes typu pocztówka! Ten magnes pozwala również przymocować do niego dzieła sztuki Twojego dziecka.

  • 🫖 Czajnik PRO-Brew H&B: Pożegnaj się z nieporęcznymi, ogromnymi maszynami do herbaty! Czajnik PRO-Brew H&B jest pełen technologii PRO-Brew H&B, ale w mniejszej formie! Jest również w pełni ulepszony, zgodnie z trendem H&B.

  • 🔄 Nieskończone kombinacje: Twój sim właśnie zakończył zakupy do nowej, błyszczącej kuchni w stylu country i nagle poczuł potrzebę ponownej renowacji w eleganckim, nowoczesnym stylu! Nie martw się, Twoja nowa nowoczesna kuchnia to tylko zmiana próbki. Zestaw może oferować bardzo różne wrażenia w zależności od tego, jak są kombinowane próbki, najlepsze z obu światów!👍 Zestaw Delicious Kitchen CC Pack z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie różnorodność i unikalność w swojej grze. Spraw, że Twoja gra będzie jeszcze lepsza!

Zrzuty ekranu dotyczące mody

Zrzut ekranu Delicious Kitchen CC Pack #824
Zrzut ekranu Delicious Kitchen CC Pack #825
Zrzut ekranu Delicious Kitchen CC Pack #826
Zrzut ekranu Delicious Kitchen CC Pack #827
Zrzut ekranu Delicious Kitchen CC Pack #828
Zrzut ekranu Delicious Kitchen CC Pack #829
Zrzut ekranu Delicious Kitchen CC Pack #830

Pobierz Delicious Kitchen CC Pack