Mody do The Sims 4 Right All Worlds are Residential
All Worlds are Residential logo

All Worlds are Residential

Zmienia Granite Falls (Outdoor Retreat), Selvadorada (Jungle Adventure) i Batuu (Journey to Batuu) w światy mieszkalne, umożliwiając Simom zamieszkanie w nich (z wyjątkiem Batuu) i swobodne podróżowanie między nimi.

Kategorie moda


Zavantazhennya 152K zavantazhageni
Zobacz 0 widoki
Zbudowany Zbudowany 1 rok do tyłu

Projektanci mody

Zerbu awatar

Zerbu

Inwentaryzacja mody

🚀 "All Worlds are Residential" to niezwykły mod do gry The Sims, który przekształca światy docelowe - Granite Falls, Selvadorada i Batuu - w światy mieszkalne. Dzięki temu Twoje Simy mogą w nich mieszkać i swobodnie podróżować pomiędzy nimi. 😮
  • 🏡 Aby przenieść się do jednego z tych światów, będziesz potrzebować modułu venue, taki jak Venue Changes, który pozwoli Ci ustawić typy działek na mieszkalne.

  • 🚫 Przeniesienie do Batuu nie jest możliwe ze względu na to, jak ten świat różni się od innych.🌍 Nawet bez modułu venue, ten mod pozwoli Twoim Simom swobodnie podróżować pomiędzy tymi światami.🐞 Znane problemy z "All Worlds are Residential"Ze względu na sposób kodowania interfejsu użytkownika, nie można uzyskać dostępu do ekranu wyboru świata, gdy Sim jest w Batuu, nawet z tym modem zainstalowanym. Aby podróżować z Batuu, musisz kliknąć przycisk "Go Home" w widoku Sim. To dotyczy tylko Batuu, nie innych światów.⚠️ Znane konfliktyMod będzie kolidować z każdym modem, który modyfikuje plik tuningowy UI SimData (545AC67A-006CA304-4AD169DBEC547AEA). Jest to mało prawdopodobne, ponieważ jest bardzo niewiele innych powodów do modyfikacji tego pliku.